Yazın Mutluluğun Tadı Bir Başka!

Yazı beklediğimiz kadar hiçbir şeyi bu kadar heyecanlı, mutlu ve enerji dolu beklemiyoruz! Yaz bizim için sevdiklerimizle çay içmek, laflamak ve eğlenceden ibaret! Peki, mutluluğa neden olan başka neler var? İşte cevabı…

 

GÜNEŞ HEP TEPEDE!

Eveeeet! Yazın en sevdiğimiz şey güneşin geç batması ve bu nedenle günün çoğunu onunla beraber geçirmemiz! Güneşin sıcaklığı, enerjisi hiçbir şeyde yok doğrusu. Eee bununla beraber yazın efil efil elbiseler, tişörtler, şortlar da eşlik edince yazın tadı ayrı güzel. Ve en önemlisi güneşin tenimize vurduğundaki o sıcacık his… En çokta bu yüzden yazın mutluluğu bir başka güzel.

 

BUZ GİBİ! DONDURMA

Yaz dondurmayla bir başka güzel! Yediden yetmişe herkesin vazgeçilmezi dondurma yazla beraber yeniden karşımıza geliyor. İster sade, ister meyveli seçenekleriyle herkesin vazgeçilmezi.

 

YEMEYE DOYAMADIĞIMIZ YAZ MEYVELERİ

Yaz sıcaklarına bir de yaz meyveleri eklenince mutluluğu daha da derinden hissediyoruz. Özellikle tüm kış özlediğimiz karpuz, çilek, erik, şeftali ye kavuşmak çok başka güzel.

 

ÇOCUKLARIMIZA OKUL TATİLİ

Sadece bizim için değil çocuklarımız için de yaz çok güzel! Yaz tatiliyle onlarla beraber keyifli bir tatil geçirebilir ve ailenizle unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz!

 

DENİZE GİRMEK!

Denize girmek… Tüm kış hayalini kurduğumuz bu aktivite sonunda gerçek oluyor! Denizi, kumu, güneşi kısacası bu üçlüyü çok ama çok özledik. Özellikle kalabalık şehirlerde yaşayan kişiler, kalabalık ortamdan kaçıp denize hasret duyuyorlar ve denize kavuşuyorlar. İşte yaz tamda bu yüzden güzel.

 

PİKNİK VE MANGAL KEYFİ

Yazın vazgeçilmez etkinliklerinden piknik ve mangal yapmayı hepimiz çok özledik! Yazın gelmesiyle bu özlemimiz sona eriyor. Bu da mutlu olmamız için en büyük nedenlerden…

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın