Çırağan Sarayı’nın Görkemi Gerçek İnci Zarafeti ile Muhteşem Bir Koleksiyonda Buluştu

 

Lüks ve asaletin görkemli bir ihtişamda birleştiği, tarihi 17. yüzyıla dayanan Çırağan Sarayı ve Türkiye’nin önemli değerlerini özel koleksiyonlarına taşıyan Karaca muhteşem bir iş birliğine imza attı. Çırağan Sarayı’nın online alışveriş sitesi Çırağan Palace Shop’un logosunda yer alan, Osmanlı sanatının iz bırakmış figürlerinden biri olan tavus kuşu ve kanatlarında tarihin en önemli motiflerinden lale motifinden ilham alınarak gerçek incilerden üretilen bu eşsiz koleksiyon, Çırağan Sarayı’nın görkemini sofralara taşıyor.

 

Önemli değerleri gelecek nesillere ve dünyanın farklı noktalarına taşımak amacıyla ayrıcalıklı iş birlikleri gerçekleştiren Karaca, Çırağan Sarayı ile uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı bu özel koleksiyonu tüketicinin beğenisine sunuyor. İhtişamını asırlar boyu koruyan tavus kuşu ve zarafeti ile göz kamaştıran gerçek incilerin bir araya geldiği bu seçkin koleksiyonda 2 kişilik Türk kahvesi fincanı ve çay fincanı, 6 kişilik pasta tabağı ve 6 kişilik çay seti yer alıyor.

 

Bu özel koleksiyonun parçaları hem seçkin Karaca mağazalarından ve web sitesinden, hem de Çırağan Palace Shop web sitesinden ve otele gelinerek de alınabilecek. Ayrıca, Çırağan Sarayı’nın efsanevi 5 çayları da restorana gelen konuklara bu lüks koleksiyonun eşsiz parçaları ile servis edilecek. Koleksiyonun sürpriz parçaları da ayrıca Çırağan Palace Shop’un web sitesinde, otelde ve seçkin Karaca mağazalarında satışta olacak.

 

Gerçek incileri sofralara taşıyan dünyadaki ilk Türk marka Karaca ile özel bir koleksiyona imza atan Çırağan Palace Shop, sofralarını gerçek inci zarafeti ve Çırağan Sarayı görkemiyle taçlandırmak isteyenleri bekliyor.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan