Didim’in Vazgeçilmez Plaj ve Koyları

Yazın en sevileni tatilin gözdesi olan Didim’in sizler için sevilen koylarını ve plajlarını derledik..

 

ALTINKUM PLAJI

Didim dendiğinde akla gelen ilk plaj olan Altınkum Plajı, hem yerlisi hem de turistin vazgeçilmez plajlarından. Aynı zamanda berrak bir denize sahip olmasıyla da çok ilgi çekici.

 

AKBÜK PLAJI

Tatilde sessiz ve sakinliği tercih edenlerdenseniz bu plaj tam size göre! Denizin içi bembeyaz kumdan oluşan bu yer aşık olunası güzellikte.

 

MANASTIR KOYU / PLAJI

Didim dendiğinde mutlaka bu koyu duymuşsunuzdur. Manastır koyu ve plajı aslında sadece tatilcilerin değil, Didim dendiğinde herkesin bildiği yerlerden. Bu eşsiz güzellikteki koy Yunan adalarını da içerisinde bulunduruyor.

 

AKVARYUM KOYU VE PLAJI

Derin bir denize sahip olmasıyla bilinen akvaryum koyu ve plajı genelde tekne turlarının uğrak yeri. Bizce tatilcilerin mutlaka görmesi gereken yerlerden biri.

 

AKKUM SAĞTUR PLAJI

Deniz ve kampı birleştirmek isteyenlerin tercihi olacak bu plajda ikisini de yapmak mümkün. Burada kendi çadırınızı kurarak eşsiz güzellikteki denize girmeniz mümkün.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın