İyiliğe Açılan Mağaza: Sosyalben Store

SosyalBen Store bayramda çocukların yüzünü güldürmek isteyenler için birbirinden güzel hediye seçenekleri sunuyor…

Store’dan alınan her bir ürün, çocukların yeteneklerini keşfederek gelecekte birer müzisyen, ressam, sporcu, bilim insanı ya da yazar olmaları için umut oluyor.

Bu bayram; akranları ile eşit imkânlara ulaşamayan taşımalı eğitimde öğrenim gören çocukların kendilerini özel hissetmeleri açısından ayrı bir öneme sahip.

Bayramda çocukları mutlu etmek isteyenler SosyalBen Store’dan yapacakları alışveriş ile bir çocuğun hayatına ışık olabilir. SosyalBen Store’da yer alan, tamamı gönüllüler ve ünlü destekçiler tarafından tasarlanan birbirinden renkli ve eğlenceli tasarıma sahip ürünler arasında sıcak yaz aylarının vazgeçilmezleri plaj çantaları ve bez çantalardan, maske aksesuarlarına kadar birçok farklı alternatif bulunuyor. 


Bugüne kadar 11 ülkede on binlerce çocuğun hayatına dokunan ve her geçen gün daha fazla çocuğun yüzünü güldürmeyi hedefleyen SosyalBen Vakfı, dezavantajlı bölgelerde yaşamını sürdüren 7 ile 13 yaş aralığındaki çocukların yeteneklerini keşfederek, kendilerini geliştirmelerine imkân sağlıyor.

Hayata geçirilen kapsayıcı faaliyetlerle toplumsal fayda yaratmayı ve bu faydayı sürdürebilir hale getirmeyi amaçlayan SosyalBen Vakfı, SosyalBen Store ile sosyal fayda çalışmalarına fon sağlıyor.

SosyalBen Store’dan yapılan alışverişlerden elde edilen gelir, taşımalı eğitimin uygulandığı bölgelerde yaşamını sürdüren çocukların yeteneklerini keşfetmeleri için yapılan saha çalışmalarına fon olarak değerlendiriliyor.

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın