Pelin Akil ve LC Waikiki, Doğadan İlham Alan Koleksiyonda Buluştu

Annelik… Her şeyin çok ötesinde, her gün yeniden yazılan bir hikâye… Oyuncu Pelin Akil Altan, bu eşsiz hikâyeyi LC Waikiki ile birlikte tasarladığı benzersiz bir koleksiyonla anlatıyor. Birbirinden özel parçalardan oluşan Linalin by Pelin Akil x LC Waikiki Koleksiyonu, ilhamını doğanın kendine has renk ve dokularından alıyor.

 

Anne ve kız çocuklarının birlikte giyinebilecekleri özel kombinler sunan koleksiyonda, klasik tasarımlar modern bir yaklaşımla buluşuyor. Anneler ve kızları için hazırlanan koleksiyon, çiçek motiflerinin öne çıktığı modelleri, büzgülü volan detayları ve kıvrımlı kesimleri ile öne çıkıyor.

 

Sevilen oyuncu Pelin Akil Altan, annelik deneyiminin ardından anne ve çocuk giyimi üzere edindiği içgörüleri ve ihtiyaçları LC Waikiki ile bu koleksiyona taşıyor. Koleksiyon, masal konseptini içeren temasıyla, anne ve çocuklar arasındaki eşsiz bağdan doğan özel bir dünyayı temsil ediyor. Bir yıl boyunca sürecek Linalin by Pelin Akil x LC Waikiki iş birliğinin ilk koleksiyonu olan serinin devamı ilerleyen dönemde gelecek.

 

Sevilen oyuncu Pelin Akil Altan’ın imzasını taşıyan Linalin by Pelin Akil x LC Waikiki özel koleksiyonu lcwaikiki.com ve seçili LC Waikiki mağazalarında yerini aldı.

 

LC Waikiki’nin bu iş birliğindeki dijital iletişim partneri ise dijital içerik ve influencer pazarlama ajansı Stay Influence oldu.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın