Yeni Sezon Sandalet Trendleri

Güneş tüm enerjisiyle yaza merhaba diyor… Peki, sen yaza hazır mısın? Yazın olmazsa olmazı sandalet modellerini sizler için derledik…

 

PARMAK ARASI TERLİK MODASI

Yazın vazgeçilmez parçalarından parmak arası terlikler hem rahatlığı hem de şıklığı beraberinde sunuyor.             Yaz boyunca önemli iş toplantılarına, arkadaş buluşmalarına, akraba ziyaretlerine kısacası her yere giderken tereddüt etmeden kullanabileceğiniz parmak arası terlikler yazın en çok kullandığınız parçalardan olacak.

 

DOLGU TOPUK MODASI

Yazın şıklığı her daim üzerimde taşımalıyım diyenlerdenseniz dolgu topuklar tam size göre! Zarif duruşuyla gün boyu size şıklığı sunacak bu parçalar yazın olmazsa olmazlarından.

 

AÇIK SANDALTET MODASI

Genelde orta yaş grubunun tercihi açık sandaletler bu sezon her yaş grubunun gözdesi! Bu yaz açık sandaletlerle rahatlığı doyasıya yaşayacaksınız.

 

KÜÇÜK TOPUKLU AYAKKABI MODASI

Geçmişten günümüze kadar gelen, modern duruşun sembolü küçük topuklu ayakkabılar bu sezonun da en sevileni. Romantik duruşuyla özel yemeklerin vazgeçilmezi, modern duruşuyla iş toplantılarına oldukça yakışacak.

 

DÜZTABAN SANDALET MODASI

Evet… yazın en çok tercih edilen modeline geldik. Her yaz mevsiminin vazgeçilmezi ve sevileni düztaban sandaletler her ortamda giyilecek ve giyildiğinde de rahatlığı sunacak parçalardan.

 

PLATFORM SANDALET MODASI

Platform, geçmişten günümüze asla modasını kaybetmemiş ve hala çok sevilen parçalardan. Sizde sandalette farklı tarzları sevenlerdenseniz platform sandaletleri mutlaka denemelisiniz.

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın